اخبار ، مطالب و مقالات هوشمند سازی ساختمان

خانه هوشمند کوباکو در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

خانه هوشمند کوباکو در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

خانه هوشمند کوباکو به عنوان شرکت دانش بنیان در بخش هوشمندسازی ساختمان با کاملترین سبد محصولات از انواع کلید های لمسی هوشمند تک پل ،دوپل، سه پل ، چهارپل و هشت پل هوشمند ، کلید های چند کاره ، ترموستات های هوشمند تحت شبکه ، انواع ماژول های هوشمند تابلویی و تاچ پنل ها جهت کنترل روشنایی ، سرمایش و گرمایش ، سیستم امنیتی و ضد سرقت ،سیستم صوتی هوشمند،پرده و سایه بان هوشمند،آبیاری هوشمند،تنظیم رنگ و روشنایی هوشمند، کنترل تردد و تاچ پنل و آیفون هوشمند به همراه اپیلیکیشن موبایل و ریموت کنترل در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در غرفه اختصاصی خود حضور یافت و از تازه ترین محصولات و دستاورد های خود رونمایی کرد.
قیمت خانه هوشمند

قیمت خانه هوشمند

برای هوشمند سازی ساختمان اولین سوال قیمت خانه هوشمند یا هزینه هوشمندسازی ساختمان است. برای پاسخ به این سوال که قیمت اجرای خانه هوشمند برای یک ساختمان چقدر است در این گزارش تلاش می کنیم در ابتدا چند عامل تاثیر گذار در هزینه هوشمندسازی خانه را بررسی کنیم.
خانه هوشمند بی سیم یا سیمی؟

خانه هوشمند بی سیم یا سیمی؟

وقتی قصد هوشمند سازی ساختمان یا پروژه خود را دارید پس از کمی جستجو و آشنایی بیشتر با محصولات و شرکت های هوشمندسازی می بینید که محصولات خانه هوشمند به یکی از دو روش سیمی یا بی سیم (وایرلس) ارائه می شوند. در این مقاله سعی داریم تا محاسن و معایب هر کدام از این روش های خانه هوشمند سیمی و خانه هوشمند بی سیم را بررسی کنیم
حضور پر رنگ خانه هوشمند کوباکو در نوزدهمین نمایشگاه ساختمان تهران

حضور پر رنگ خانه هوشمند کوباکو در نوزدهمین نمایشگاه ساختمان تهران

در طی 4 روز برگزاری نمایشگاه از 6تا 9 مرداد 98 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران غرفه خانه هوشمند کوباکو میزبان عزیزان و طیف گسترده ای از فعالان این حوزه بود از جمله مشتریان سالیان دور شروع فعالیت کوباکو به عنوان همراهان همیشگی تا مسوولین نظلم مهندسی و اعضای انجمن انبوه سازان استان های مختلف ، مقررات ملی ساختمان ، نمایندگان محترم خانه هوشمند کوباکو در شهرهای مختلف بود که این گزارش شرح مختصری از فعالیت خانه هوشمند کوباکو در بزرگترین رویداد نمایشگاه کشور، صنعت ساختمان تهران می باشد.
سناریو های خانه هوشمند

سناریو های خانه هوشمند

در خانه هوشمند به یک سری از حالات و تنظیمات از پیش تعریف شده برای تجهیزات و امکانات هوشمند به اصطلاح سناریو خانه هوشمند گفته می شود. از آنجایی که یکی از رسالت های شرکت های خانه هوشمند ایجاد آسایش و رفاه برای ساکنین خانه هست، این تنظیمات تکراری توسط سناریوهای خانه هوشمند هر بار به جای شما انجام خواهد شد.
تفاوت سیم کشی سنتی و هوشمند

تفاوت سیم کشی سنتی و هوشمند

با روند رو به رشد استفاده از خانه هوشمند و هوشمند سازی پروژه های درحال ساخت توسط مجریان و پیمانکاران برق ساختمان، تفاوت سیم کشی هوشمند و سنتی یکی از دغدغه های اصلی برای دوستانی که برای بار اول تجریه اجرای سیم کشی هوشمند ساختمان را دارند می باشد.
پرده برقی هوشمند

پرده برقی هوشمند

با استفاده از پرده برقی هوشمند از طریق نصب موتور پرده برقی پرده ها در یک خانه هوشمند می توانیم از مزایای یکپارچه سازی سیستم پرده های منزل با خانه هوشمند خود لذت ببریم و از روی تاچ پنل ها یا اپلیکیشن موبایل و یا کلید سنتی یا لمسی در داخل اتاق به پرده برقی هوشمند دستور بدهیم.
روشنایی هوشمند

روشنایی هوشمند

می توان گفت اکثر مواقع به خصوص در ایران اولین موردی که از یک خانه هوشمند انتظار می رود سیستم روشنایی هوشمند است. در حدی که گاهی به اشتباه این 2 مورد با هم جابه جا می شوند! به این معنی که مثلا خانه ای که لامپ هایش با ریموت کنترل خاموش و روشن می شود به اشتباه به عنوان خانه ای هوشمند یاد می شود!
پریز برق هوشمند چیست؟

پریز برق هوشمند چیست؟

پریز برق هوشمند پریزی است که به شما قابلیت کنترل و برنامه ریزی قطع و وصل جریان پریز از هر جای دنیا و مانیتورینگ جریان مصرفی را میدهد.
امکانات خانه هوشمند ، تفاوت خانه هوشمند و سنتی

امکانات خانه هوشمند ، تفاوت خانه هوشمند و سنتی

اینکه خانه هوشمند چه تفاوتی با خانه سنتی دارد یا لیست امکانات خانه هوشمند چیست؟ سوالاتی است که به طور طبیعی پس از آشنایی اولیه با تاریخچه هوشمندسازی ساختمان و روندی که تحت عنوان اینترنت اشیاء در دنیا در حال پیاده سازی است پیش می آید . پروژه های بزرگ اداری و شهرک های مسکونی و حتی واحد های مسکونی در حال حاضر سعی دارند تا از امکانات خانه هوشمند در محلی که در آن زندگی می کنند و نیمی از روز را در دفتر کار مشغول به کار هستند برای آسایش، رفاه و ایمنی بیشتر بهره مند شوند. ما در این گزارش تلاش می کنیم تا همه امکانات و مزایای خانه هوشمند را در مقایسه با خانه سنتی بررسی کنیم .
. . . . 1 2 . . . .