حضور پر رنگ خانه هوشمند کوباکو در نوزدهمین نمایشگاه ساختمان تهران

خانه هوشمند کوباکو پیشرو در تولید سیستم های هوشمند در ایران

حضور-پر-رنگ-خانه-هوشمند-کوباکو-در-نوزدهمین-نمایشگاه-ساختمان-تهران

آنچنان که مستحضر هستید هر سال مطابق با تقویم نمایشگاهی در مرداد ماه گرم ترین ماه سال نمایشگاه بین المللی تهران میزبان فعالان و علاقه مندان صنعت ساختمان میباشد.

غرفه خانه هوشمند کوباکو در نوزدهمین نمایشگاه ساختمان تهران 98

غرفه-کوباکو-در-نمایشگاه-ساختمان-2

خانه هوشمند کوباکو همچون رویداد ها و نمایشگاههای پیشین در این نمایشگاه در ورودی سالن 6 پذیرای فعالان صنعت ساختمان و بویژه حوزه ی هوشمند سازی ساختمان بود و آخرین تولیدات و دستاوردهای خود را به عنوان اولین تولید کننده ی سیستم های خانه هوشمند در ایران از سال 1388 به عنوان شرکت پیشرو در این حوزه ارائه نمود.

استقبال کم نظیر از غرفه کوباکو به عنوان تولید کننده سیستم های خانه هوشمند در ایران

غرفه-کوباکو-در-نمایشگاه-ساختمان-1

با توجه به روند رو به رشد استفاده از تکنولوژِی های نو در ساختمان سازی در کشور و از طرفی بومی سازی و تولید طیف متنوع محصولات هوشمند سازی ساختمان توسط کوباکو شاهد استقبال کم نظیر بازدید کنندگان از غرفه خانه هوشمند کوباکو بودیم که در این میان پیمانکاران ، مجریان ساختمان های در حال ساخت و بویژه مهندسان برق و تاسیسات به عنوان یکی از مصرف کننده های راهکار های هوشمند سازی از پیاده سازی امکانات متنوع هوشمند سازی در محصولات کوباکو به عنوان کالای با کیفیت ایرانی ابراز خرسندی نمودند. امکاناتی حتی بیش از آنچه که در محصولات مشابه خارجی به چشم میخورد.

طیف بازدید کنندگان از غرفه خانه هوشمند کوباکو

غرفه-کوباکو-در-نمایشگاه-ساختمان-تهران-98

در طی 4 رو برگزاری نمایشگاه از 6تا 9 مرداد 98 غرفه کوباکو میزبان عزیزان و طیف گسترده ای از فعالان این حوزه بود از جمله مشتریان سالیان دور شروع فعالیت کوباکو به عنوان همراهان همیشگی تا مسوولین نظلم مهندسی و اعضای انجمن انبوه سازان استان های مختلف ، مقررات ملی ساختمان ، نمایندگان محترم کوباکو در شهر های مختلف و... تا دانشجویان علاقه مند به همراه شدن با تکنولوژِی روز در ساختمان که خانواده کوباکو از همه این بزرگواران تشکر و قدردانی میکند.