حضور پر رنگ خانه هوشمند کوباکو در نوزدهمین نمایشگاه ساختمان تهران

در طی 4 روز برگزاری نمایشگاه از 6تا 9 مرداد 98 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران غرفه خانه هوشمند کوباکو میزبان عزیزان و طیف گسترده ای از فعالان این حوزه بود از جمله مشتریان سالیان دور شروع فعالیت کوباکو به عنوان همراهان همیشگی تا مسوولین نظلم مهندسی و اعضای انجمن انبوه سازان استان های مختلف ، مقررات ملی ساختمان ، نمایندگان محترم خانه هوشمند کوباکو در شهرهای مختلف بود که این گزارش شرح مختصری از فعالیت خانه هوشمند کوباکو در بزرگترین رویداد نمایشگاه کشور، صنعت ساختمان تهران می باشد.

حضور-پر-رنگ-خانه-هوشمند-کوباکو-در-نوزدهمین-نمایشگاه-ساختمان-تهران

آنچنان که مستحضر هستید هر سال مطابق با تقویم نمایشگاهی در مرداد ماه گرم ترین ماه سال نمایشگاه بین المللی تهران میزبان فعالان و علاقه مندان صنعت ساختمان میباشد.

غرفه خانه هوشمند کوباکو در نوزدهمین نمایشگاه ساختمان تهران 98

غرفه-کوباکو-در-نمایشگاه-ساختمان-2

خانه هوشمند کوباکو همچون رویداد ها و نمایشگاههای پیشین در این نمایشگاه در ورودی سالن 6 پذیرای فعالان صنعت ساختمان و بویژه حوزه ی هوشمند سازی ساختمان بود و آخرین تولیدات و دستاوردهای خود را به عنوان اولین تولید کننده ی سیستم های خانه هوشمند در ایران از سال 1388 به عنوان شرکت پیشرو در این حوزه ارائه نمود.

استقبال کم نظیر از غرفه کوباکو به عنوان تولید کننده سیستم های خانه هوشمند در ایران

غرفه-کوباکو-در-نمایشگاه-ساختمان-1

با توجه به روند رو به رشد استفاده از تکنولوژِی های نو در ساختمان سازی در کشور و از طرفی بومی سازی و تولید طیف متنوع محصولات هوشمند سازی ساختمان توسط کوباکو شاهد استقبال کم نظیر بازدید کنندگان از غرفه خانه هوشمند کوباکو بودیم که در این میان پیمانکاران ، مجریان ساختمان های در حال ساخت و بویژه مهندسان برق و تاسیسات به عنوان یکی از مصرف کننده های راهکار های هوشمند سازی از پیاده سازی امکانات متنوع هوشمند سازی در محصولات کوباکو به عنوان کالای با کیفیت ایرانی ابراز خرسندی نمودند. امکاناتی حتی بیش از آنچه که در محصولات مشابه خارجی به چشم میخورد.

طیف بازدید کنندگان از غرفه خانه هوشمند کوباکو

غرفه-کوباکو-در-نمایشگاه-ساختمان-تهران-98

در طی 4 رو برگزاری نمایشگاه از 6تا 9 مرداد 98 غرفه کوباکو میزبان عزیزان و طیف گسترده ای از فعالان این حوزه بود از جمله مشتریان سالیان دور شروع فعالیت کوباکو به عنوان همراهان همیشگی تا مسوولین نظلم مهندسی و اعضای انجمن انبوه سازان استان های مختلف ، مقررات ملی ساختمان ، نمایندگان محترم کوباکو در شهر های مختلف و... تا دانشجویان علاقه مند به همراه شدن با تکنولوژِی روز در ساختمان که خانواده کوباکو از همه این بزرگواران تشکر و قدردانی میکند.

دیدگاه خوانندگان :

با آرزوی موفقیت

هوشمند کردن خانه یک ایده بسیار خوبی است و کاملا راحت اما به هزینه بالایی دارد و جدا از هزینه بالای آن ممکن است دستگاه های هوشمند شما بعد از یک سال خوب کار نکنند هیچ اطمینانی به دستگاه های هوشمند نیست مثلا وقتی سیستم اعلام حریق کند دسته های در هوشمند شما ممکن است کار نکنند و اینجا شما نمی توانید از خانه خارج شوید خیلی از مشکلات دیگر که من فقط یک مثال بردم همین کشور ژاپن دولت ژاپن می خواست بیشتر شهر های خود کاملا هوشمند کند یعنی نه فقط خانه های مردم را دولت ژاپن میخواست تمام مردمش در خانه بنشینند و تمام کارهایشان را انجام دهند توسط رباط های بسیار پیشرفته اما دید که جدا از هزینه بالای آن در آینده مشکلات فراوانی را به همراه دارد یکی از این مشکلات مهمی که داشت امنیت بود