خانه هوشمند کوباکو در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

خانه هوشمند کوباکو به عنوان شرکت دانش بنیان در بخش هوشمندسازی ساختمان با کاملترین سبد محصولات از انواع کلید های لمسی هوشمند تک پل ،دوپل، سه پل ، چهارپل و هشت پل هوشمند ، کلید های چند کاره ، ترموستات های هوشمند تحت شبکه ، انواع ماژول های هوشمند تابلویی و تاچ پنل ها جهت کنترل روشنایی ، سرمایش و گرمایش ، سیستم امنیتی و ضد سرقت ،سیستم صوتی هوشمند،پرده و سایه بان هوشمند،آبیاری هوشمند،تنظیم رنگ و روشنایی هوشمند، کنترل تردد و تاچ پنل و آیفون هوشمند به همراه اپیلیکیشن موبایل و ریموت کنترل در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در غرفه اختصاصی خود حضور یافت و از تازه ترین محصولات و دستاورد های خود رونمایی کرد.

خانه-هوشمند-کوباکو-در-بیست-و-یکمین-نمایشگاه-صنعت-ساختمان-تهران

شرکت دانش بنیان خانه هوشمند کوباکو به مانند سالهای گذشته به صورت پیاپی با کاملترین سبد محصولات خانه هوشمند در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران که از تاریخ 22تا 25 شهریور سال 1400 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد ، در غرفه ای اختصاصی در سالن میلاد حضور یافت.

محصولات تولیدی خانه هوشمند کوباکو که در این رویداد مهم نمایشگاه صنعت ساختمان برای عموم به نمایش گذاشته شد مورد استقبال بازدیدکنندگان گرامی اعم از سازندگان ساختمان،انبوه سازان ،معماران و طراحان داخلی و ... قرار گرفت.

انواع کلیدهای شیشه ای لمسی هوشمند یک پل تا چهار پل،کلیدهای لمسی هشت پل و کلید کمبو،ترموستات هوشمند، انواع تاچ پنل ، پنل درب واحد، محصولات تابلویی هوشمند از جمله ماژول ورودی و خروجی،ماژول هوم سنتر،ماژول آمپلی فایر و ... بخشی از محصولات تولیدی خانه هوشمند کوباکو می باشد که در غرفه خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه ساختمان تهران به نمایش گذاشته شد.

حضور سازندگان ، انبوه سازان برتر و مسوولین درغرفه خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

از شرکت دانش بنیان کنترل بهین آفاق با برند تجاری کوباکو هیئت های تجاری و سازندگان و انبوه سازان و پیمانکاران مطرح و مسوولین بازدید بعمل آوردند که از آنها می توان به حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان تهران،دکتر محبت خواه، ریاست انبوه سازان استان تهران مهندس ایرج رهبر،ریاست انجمن سازندگان مسکن و ساختمان مهندس سعادت نژاد، ریاست انجمن تعاونی پیمانکاران مهندس یوسفی،ریاست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،دکتر رضایی کوچی،اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان و اعضای هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک تهران و دکتر باقرپور،ریاست انجمن تعاونی عمران شهر تهران و جمعی دیگر از سازندگان و معماران مطرح بازدید اختصاصی داشتند.

حضور-دكتر-حيدريون-رياست-انجمن-مهندسان-عمران-تهران-به-كوباكو حضور-دکتر-رضایی-کوچی-ریاست-کمیسیون-عمران-مجلس-شورای-اسلامی

محصولات شرکت دانش بنیان خانه هوشمند کوباکو

محصولات-خانه-هوشمند-کوباکو

خانه هوشمند کوباکو به عنوان شرکت دانش بنیان در بخش هوشمند سازی ساختمان با کاملترین سبد محصولات از انواع کلید و پریزهای تک پل ،دوپل،سه پل و چهارپل و هشت پل هوشمند در بخش های روشنایی،سرمایش و گرمایش ، سیستم امنیتی و ضد سرقت،سیستم صوتی هوشمند،پرده و سایه بان هوشمند،آبیاری هوشمند،تنظیم رنگ و روشنایی هوشمند، کنترل تردد و تاچ پنل و آیفون هوشمند به همراه اپیلیکیشن موبایل و ریموت کنترل خانه هوشمند کوباکو حضور یافت. شایان ذکر است خانه هوشمند کوباکو تمامی نیاز های هوشمند سازی ساختمان را به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در ایران با برند کوباکو تولید می کند.

خانه هوشمند کوباکو تمامی محصولات هوشمند سازی را به مدت 2 سال ضمانت بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش را به تمامی پروژه های هوشمند شده و مشتریان خانه هوشمندکوباکو گارانتی می نماید.

حضور مشتریان قدیمی کوباکو درغرفه خانه هوشمند کوباکو

حضور با لبخند رضایت کارفرمایان و بزرگواران که در طی این سالها با اعتمادشان همواره پشتوانه کوباکو بوده اند مسوولیت خدمت رسانی را در تیم کوباکو بیش از پیش زنده میکند .

نمایندگان خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه ساختمان تهران

دیدار همکاران و نمایندگان محترم که از شهر های مختلف کشور برای بازدید از نمایشگاه و غرفه کوباکو تشریف فرما شده بودند نیز از دیگر رویداد های جالب توجه در غرفه کوباکو بود که ضمن دیدار با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره کوباکو با ارائه نقطه نظرات خود و گپ و گفت در جهت پشبرد اهداف و خدمت رسانی هر چه بهتر خانواده بزرگ کوباکو به جامعه مشتریان صنعت ساختمان پرداختند.

از یکایک بزرگواران که با حضور در غرفه خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه ساختمان تهران موجبات دلگرمی خانواده کوباکو را فراهم کردند کمال قدردانی و تشکر را داریم.

خانه هوشمند کوباکو ، آرامش خانه تو