استقبال معماران از خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه میدکس

دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نمایشگاه خانه مدرن ،معماری و دکوراسیون داخلی از تاریخ 21 لغایت24 دی ماه سال 1400 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد برند خانه هوشمند کوباکو به عنوان نخستین شرکت دانش بنیان ایرانی تولید کننده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در غرفه ای اختصاصی در نمایشگاه میدکس حضور یافت.

استقبال-معماران-از-خانه-هوشمند-کوباکو-در-نمایشگاه-میدکس

محصولات خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه میدکس

آخرین محصولات تولیدی خانه هوشمند کوباکو در نمایشگاه میدکس برای عموم به نمایش گذاشته شد و مورد استقبال بازدید کنندگان محترم اعم از معماران و طراحان داخلی، سازندگان ساختمان،انبوه سازان و ... قرار گرفت.

انواع کلیدهای شیشه ای لمسی هوشمند یک پل تا چهار پل،کلیدهای لمسی چند کاره از جمله هشت پل و کلید کمبو،ترموستات هوشمند، انواع تاچ پنل،پنل درب واحد،تجهیزات هوشمند تابلویی از جمله ماژول ورودی و خروجی،ماژول هوم سنتر،ماژول آمپلی فایر و ... از جمله محصولات تولیدی خانه هوشمند کوباکو می باشد که از نظر زیبایی،تنوع رنگ و کارآیی مورد توجه معماران و طراحان داخلی و سازندگان ساختمان قرار گرفت.

گفتنی است محصولات خانه هوشمند کوباکو با کنترل یکپارچه سیستم های روشنایی،سرمایش و گرمایش،صوتی،حفاظتی،امنیتی،آبیاری و پرده برقی و کنترل تردد به همراه اپلیکیشن موبایل آرامش و امنیت را برای منزل به ارمغان می آورد.

گزارش تصویری حضور خانه هوشمند کوباکو در دوازدهمین دوره نمایشگاه میدکس

نمایشگاه-میدکس-تهران

خانه هوشمند کوباکو به مانند سالهای قبل در دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی میدکس با حضور در غرفه ای اختصاصی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی ج . ا. ایران حضور یافت و میزبان معماران و طراحان داخلی اعم از سازندگان،انبوه سازان و مصرف کنندگان ساختمان و خانه و ویلا بود. در گزارش تصویری ذیل حضور و استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان نمایشگاه میدکس از غرفه اختصاصی خانه هوشمند کوباکو میپردازیم.

غرفه-کوباکو-در-نمایشگاه-میدکس-1400-تهران غرفه-کوباکو-نمایشگاه-میدکس-1400-تهران خانه-هوشمند-کوباکو-نمایشگاه-میدکس هوشمندسازی-ساختمان هوشمندسازی-ساختمان-کوباکو